Süreç Patent 2013 yılında Tüzel, Şahıs, ve Kamu kuruluşlarına Marka Tescili, Patent Tescili, Faydalı Model Tescili, Endüstriyel Tasarım Tescili ve Telif Hakkı konusunda yurt içi ve yurt dışında uzman kadrosu ile danışmanlık hizmeti vermektedir.

Süreç Patent vermiş olduğu hizmet statüsüne TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, İSO 10002 Müşteri memnuniyeti Yönetim sistemi ,İSO 22000 Gıda güvenirliği belgesi, Gost-r belgesi, Rosh Test hizmeti ve TSE Hizmet yeterlilik standartları belgelendirme işlemlerini ekleyerek hizmet ağını genişletmiştir

Süreç Patent vermiş olduğu hizmet statüsüne TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, İSO 10002 Müşteri memnuniyeti Yönetim sistemi kurallarına uygun olarak hizmet sunmaktadır.

Müşteri beklentilerinin her zaman bir adım önünde olmayı amaç edinmiş olup kurumumuz, alanında uzman mühendis, patent mühendisi ve avukatlar ile çalışmaktadır.

Süreç Patent taklitlerin önüne geçmeyi, haksız rekabeti engellemeyi Türkiye’de ve dünya da markalaşmayı hedefleyen firmaların hukuki haklarının korumayı amaç edinmiştir

Call Now Button